The Health Tulsi Granátové Jablko

Chuť exotického granátového jablka se snoubí s bazalkou posvátnou a vytvoří něco úžasného. Bazalka Tulsi je bohatá na množství látek, které chrání buňky těla před působením oxidačního stresu a které zároveň podporují tělesnou a psychickou odolnost při vystavení zátěžovým situacím.
K tomu Granátové jablko napomáhá ke zlepšení zdraví srdce díky vyšším antioxidační účinnosti než červené víno, zlepšuje krevní tlak, napomáhá při prevenci proti rakovině, podporuje výkon při cvičení a pomáhá sexuální vitalitě a u mužů zlepšení erekce. Konzumace tohoto čaje přináší nejen příjemný chuťový zážitek, ale také podporuje normální fungování organismu, která pomáhá chránit před zátěžovými faktory.

 

The Health Tulsi Máta a Citrón

Mátová chuť se snoubí s bazalkou posvátnou a vytvoří něco úžasného. Bazalka je bohatá na množství látek, které chrání buňky těla před působením oxidačního stresu a které zároveň podporují tělesnou i psychickou odolnost při vystavení zátěživým situacím. Máta Peprná nejen osvěží dech, ale také mysl. Navozuje relaxační účinky a usnadňuje usínání. Máta také posiluje přirozenou obranyschopnost, má příznivé účinky na dýchací systém, pomáhá při nadýmání a pomáhá při léčbě nachlazení, zánětu průdušek a dýchacích potížích. Konzumace tohoto čaje přináší nejen příjemný chuťový zážitek, ale také podporuje normální fungování organismu, která pomáhá chránit před zátěžovými faktory.

The Health Tulsi Zázvor a Citrón

Lahodná citronová chuť se snoubí s Bazalkou Posvátnou a vytvoří něco úžasného. Po přidání trošky zázvoru je chuť až k neuvěření. Bazalka je bohatá na množství látek, které chrání buňky těla před působením oxidačního stresu a které zároveň podporují tělesnou i psychickou odolnost při vystavení zátěžovým situacím. Kořen zázvoru podporuje správné přirozené trávení i funkci zažívacího traktu. Konzumace tohoto čaje přináší nejen příjemný chuťový zážitek, ale také podporuje normální fungování organismu, která pomáhá chránit před zátěžovými faktory.

The Health Tulsi Levandule

Levandulová chuť se snoubí s Bazalkou Posvátnou a vytvoří něco úžasného. Bazalka je bohatá na množství látek, která chrání buňky těla před působením oxidačního stresu a které zároveň podporují tělesnou psychickou odolnost při vystavení zátěžovým situacím. Levandule Lékařská napomáhá ke zmírnění nespavosti, má uklidňující účinky, napomáhá při zklidnění po psychickém vypětí, podporuje trávení a tlumí nadýmání. Konzumace bylinného čaje přináší nejen příjemný chuťový zážitek, ale také podporuje normální fungování organismu, která napomáhá chránit před zátěžovými faktory.