THE HEALTH

 

Mé Tělo, Můj Chrám

 

Lidské tělo je jako náš chrám, o který musíme pečovat. Neexistuje nic důležitějšího než zdravý a vitální člověk. A jestliže vyznáváte stejnou životní filosofii, nacházíte se na správném místě.The Health, těší nás. Nabízíme doplňky stravy bez chemických složek a zdravé potraviny určené jak pro vegany a vegetariány tak i pro masožravce. Každá položka na našem eshopu je přírodní. Stačí si vybrat, jaký doplněk či potravina je pro vás vhodná a čekat, až vám vaše tělo poděkuje. Nabízíme pestrou škálu doplňku a zdravých potravin a rádi vám s nákupem pomůžeme.

 

  1. Rakytníkové přípravky - Hit posílení imunity nového tisíciletí. Seznamte se s rakytníkem. Nejenže posílí vaši imunitu a ochrání vás před škodlivými látkami, ale také je prospěšný pro pleť, má antibakteriální účinky a lze ho využít i při léčbě močového nebo zažívacího ústrojí. Vyzkoušejte tento zázrak přírody.
  2. Goji přípravky - Představujeme vám jeden z nejzdravějších plodů goji, nebo také červený diamant. Goji je plné vitamínů a minerálů, podporuje imunitu, zpomaluje stárnutí a pomáhá vybudovat lepší odolnost proti stresu. Stačí ho denně přisypat do müsli nebo vypít v podobě čaje. Dejte mu šanci!
  3. Bylinná maska na oči - Maličkost, která dokáže váš spánek zlepšit o 100 %. Maska na oči na spaní je vytvořena z mixu bylinek, které mají blahodárné účinky na klidný spánek, chrápání a omezují výskyt kruhů pod očima. Tak málo stačí k tomu, abyste se probudili čilí a vyspaní.
  4. Zdravá Výživa - Představujeme Vám náš výběr těch nejlepších potravin široko daleko. Všechny tyto potraviny jsou přírodní a hlavně jsou zdravé pro vaší mysl i vaše tělo. 
Zázvor a Kardamom

Zázvor a Kardamom

Zázvor Češi milují a je proč! Kořen považovaný za všelék má pozitivní vliv na lidské tělo v jakékoliv roční období. Přestože jde o původně exotickou rostlinu z Číny či Indie, my Evropané jej používáme po staletí.


Ayurvéda

Ayurvéda

Co to je, kde se to vzalo a k čemu je to dobré? Tak tedy pěkně popořádku…

JAK VYUŽÍT…? MDH PULAO MASALA

JAK VYUŽÍT…? MDH PULAO MASALA

Pokud chcete vyzkoušet indické jídlo tak nemusíte nikam cestovat. Stačí vyzkoušet naše recepty z kvalitních indických surovin.