THE HEALTH

 

Pro vás a vaše tělo

 

Lidské tělo je jako náš chrám, o který musíme pečovat. Neexistuje nic důležitějšího než zdravý a vitální člověk. A jestliže vyznáváte stejnou životní filosofii, nacházíte se na správném místě.The Health, těší nás. Nabízíme doplňky stravy bez chemických složek a zdravé potraviny určené jak pro vegany a vegetariány tak i pro masožravce. Každá položka na našem eshopu je přírodní. Stačí si vybrat, jaký doplněk či potravina je pro vás vhodná a čekat, až vám vaše tělo poděkuje. Nabízíme pestrou škálu doplňku a zdravých potravin a rádi vám s nákupem pomůžeme.

 

  1. Rakytníkové přípravky - Hit posílení imunity nového tisíciletí. Seznamte se s rakytníkem. Nejenže posílí vaši imunitu a ochrání vás před škodlivými látkami, ale také je prospěšný pro pleť, má antibakteriální účinky a lze ho využít i při léčbě močového nebo zažívacího ústrojí. Vyzkoušejte tento zázrak přírody.
  2. Goji přípravky - Představujeme vám jeden z nejzdravějších plodů goji, nebo také červený diamant. Goji je plné vitamínů a minerálů, podporuje imunitu, zpomaluje stárnutí a pomáhá vybudovat lepší odolnost proti stresu. Stačí ho denně přisypat do müsli nebo vypít v podobě čaje. Dejte mu šanci!
  3. Bylinná maska na oči - Maličkost, která dokáže váš spánek zlepšit o 100 %. Maska na oči na spaní je vytvořena z mixu bylinek, které mají blahodárné účinky na klidný spánek, chrápání a omezují výskyt kruhů pod očima. Tak málo stačí k tomu, abyste se probudili čilí a vyspaní.
  4. Zdravá Výživa - Představujeme Vám náš výběr těch nejlepších potravin široko daleko. Všechny tyto potraviny jsou přírodní a hlavně jsou zdravé pro vaší mysl i vaše tělo. 

Dabur Chyawanprash – zázrak Ayurvédy

To, že je Ayurvéda systém, který nám pomáhá nahlížet na své tělo z jiných úhlů a pečovat o své zdraví v symbióze s přírodou už víme. Na český trh pomáháme přinést novinku, kterou je indický produkt, který je koncentrací všech těchto principů. 


Ayurvéda

Ayurvéda

Co to je, kde se to vzalo a k čemu je to dobré? Tak tedy pěkně popořádku…


Zázvor a Kardamom

Zázvor a Kardamom

Zázvor Češi milují a je proč! Kořen považovaný za všelék má pozitivní vliv na lidské tělo v jakékoliv roční období. Přestože jde o původně exotickou rostlinu z Číny či Indie, my Evropané jej používáme po staletí.