127 Kč

Momentálně nedostupné
ks

Tento panenský kokosový olej se lisuje z dužiny kokosových ořechů, která se nakrájí na menší kousky, usuší a za studena vylisuje.
  Více

Výrobce: RapunzelKód produktu: 468Doprava a platba

Tento panenský kokosový olej se lisuje z dužiny kokosových ořechů, která se nakrájí na menší kousky, usuší a za studena vylisuje. Olej není nijak upravován a zachovává si plnou příjemnou kokosovou vůni a chuť. Panenský kokosový olej dodá pokrmům nádech exotiky. Je tepelně velmi stabilní, a proto je velmi vhodný k úpravám za vysokých teplot. Tuk neprská a nepění a je výborný na pečení a smažení. Vynikající k přípravě kokosového kari a sladkých desertů. Je vynikající i k ošetření suché pokožky, do koupele a před a po opalování. Panenský kokosový olej značky RAPUNZEL je vyráběn pěstiteli ze Srí Lanky zapojenými do projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci.
Obsah: 400 g
Země původu: Srí Lanka
Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 3700 kJ / 900 kcal
Tuky 100 g
 z toho nasycené 88 g
Sacharidy 0 g
 z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Skryté účinky: 

1. Pro maminky a děti

Užívání kokosového oleje během těhotenství i po něm výrazně ovlivňuje kvalitu ženského mléka, a tím pádem i výživu dítěte.

2. SOS pro zvířata

Tak jako je vhodný na suchou a popraskanou kůži u lidí, tak ho využijete i při suchých tlapkách svých domácích mazlíčků.

3. Bělidlo na zuby

Pokud nechcete mít rychle poškozenou sklovinu zaručenými bělícími pastami, sáhněte po něčem šetrnějším jako je právě kokosový olej. 

4. Hory přenášet

Smícháním chia semínek a kokosového oleje zvyšuje energii a sílu. Stačí vám polévková lžíce z jednoho i z druhého.